Inspekcja

Zajmujemy się zarówno wizytacjami fabryki oraz inspekcjami towaru przed i podczas załadowania. Upewnij się, że twój towar dotrze bezpiecznie do portu docelowego.

Doradztwo i weryfikacja certyfikacji CE

Weryfikacja autentyczności raportów z badań oraz certyfikatów wydanych w Chinach. Upewnij się, że badania nie zostały sfałszowane oraz twój produkt jest bezpieczny

Badania laboratoryjne

Współpracujemy z laboratoriami wydającymi raporty z badań na terenie Chin, dla dyrektyw EMC, LVD, ErP, Toys, RoHS, RED oraz Regulacji USA, takich jak CPC, FCC, FDA i California Prop 65. Zdobądź raport z badań aby móc legalnie sprzedawać w UE i USA.

Kompilacja paczek w Chinach

Jeżeli twoje towary pochodzą od wielu różnych dostawców, połącz je w jedną paczkę aby zaoszczędzić na wysyłce.

Wyszukiwanie dostawców na terenie Chin

Wyszukiwanie dostawców oraz zamawianie towarów na 1688 negocjacja cen oraz sporządzanie i tłumaczenie kontraktów handlowych. Zaoszczędź czas i skorzystaj z naszej chińskojęzycznej obsługi.

Weryfikacja firmy w Chinach

Sprawdzamy wiarygodność licencji biznesowej, wpisy do chińskiego Krajowego Rejestru Sądowego oraz sporządzamy raporty na temat wiarygodności chińskiej firmy. Dowiedz się czy dane twojej firmy zgadzają się z wpisami w rejestrach i czy twoja firma miała wcześniej kłopoty prawne ze swoimi klientami.